+421 918 746 517  (prac. dny: 7:30 - 16:00)

Vítejte na našem blogu

V této části našeho e-shopu najdete inspirace, návody, technické řešení a různé užitečné informace pro zařízení interiéru či úpravu exteriéru. Na další článek se můžete těšit už teď.

Publikované: 21.02.2021

V této minisérii se zaměříme na povrchové úpravy kovových konstrukcí. A proč je povrchová úprava vůbec důležitá? Proto, abyste nemuseli trávit své dovolené natíráním plotů a bran.

Dnes se tedy zaměříme na žárový zinek.

Publikované: 05.02.2021

Ještě před tím, než se pustíte do realizace vašeho oplocení svépomocí, je dobré dát na radu odborníků a tím předejít zbytečným chybám při montáži.

V tomto článku se s vámi chceme podělit o zkušenosti, které jsme nabyli během desetiletí při plánování stavebních prací a montáži plotových systémů. Věříme, že Vám budou naše rady nápomocné.

Publikované: 10.09.2019

Chcete si oplotit pozemek, ale nevíte si vybrat ten nejvhodnější plot pro Vás?

Častá dilema manželů je na světě, pokud přijde na výběr oplocení. Kromě široké nabídky na trhu vstupuje do rozhodování i vlastní vkus a představa o tom, jak by měl "náš" plot vypadat. V tomto blogu se zaměříme na to, kde a kdy použít který typ oplocení.

Publikované: 13.06.2019

Nechce se Vám dělat výkopy a betonovat základy pro sloupky? Nemusíte. Plotové základy totiž nemusí být z betonu. Se zemními vruty to jde bez kopání, běhání s kolečkem, míchání betonu a čekání na jeho vytvrzení. Vítejte ve světě moderní stavby plotů!

Publikované: 28.01.2019

Industriální nábytek a styl bydlení s ním spojený si získává na Slovensku a v Čechách stále více fanoušků. Zvonové závěsné svítidla, nábytek z palet, jednoduché regály namísto obývacích stěn či cihly namísto hladkých omítek ... Právě s těmito prvky nábytku se v industriálních bytových objektech setkáte nejčastěji.

Publikované: 25.01.2019

Pokud se rozhodnete pro hliníkové oplocení, máte vyhráno. Dlouhověkost materiálu, nenáročná údržba a menší požadavky na ostatní komponenty tvoří výborný poměr kvality a ceny hliníkového oplocení.